Röda beslag för avfallshållare - Perfekt tillbehör till ditt system
Dessa röda beslag är specialdesignade för avfallshållaren med artikelnummer 270015. Med en vikt på endast 10 gram per styck är beslagen lätta att montera och säkerställer en stabil och hållbar lösning för ditt avfallshanteringssystem. De röda beslagen erbjuder inte bara funktionalitet utan även ett igenkännbart färgkodningssystem för din avfallshållare.
Idealiska för företag, institutioner och platser som behöver organiserad avfallshantering, där det är viktigt att kunna identifiera olika avfallstationer.
Funktionella beslag med tydlig färgidentifiering
Färgidentifiering är avgörande för effektiv avfallshantering. De röda beslagen hjälper till att skapa ett visuellt system som gör det enklare för användarna att identifiera den rätta avfallsbehållaren. Detta minskar felsortering och främjar en mer systematisk tillvägagångssätt för avfallshantering. Den röda färgen är tydlig och lätt att känna igen även på avstånd, vilket bidrar till ett mer intuitivt system.
Kompatibilitet och enkel integration
Dessa beslag är specifikt utformade för att passa perfekt med avfallshållare 270015. Den precisa passformen säkerställer att beslagen fästs säkert utan att glida eller lossna under daglig användning. Den låga vikten på endast 10 gram per styck gör dem lätta att hantera vid installation, samtidigt som de erbjuder nödvändig styrka och stabilitet för daglig användning i miljöer med hög aktivitet.
Tekniska specifikationer
Varje paket innehåller röda beslag som är kompatibla med avfallshållare 270015. Varje beslag väger 10 gram, vilket gör dem lätta att transportera och montera. Materialet är hållbart och designat för att motstå daglig användning i olika miljöer, från kontor till offentliga institutioner. Beslagen är konstruerade för långvarig funktionalitet utan behov av frekvent utbyte.
Viktiga fördelar med dessa röda beslag:
- Specialdesignade för avfallshållare 270015 för perfekt passform
- Tydlig röd färg för enkel identifiering och systematisering
- Lätt konstruktion på endast 10 gram per styck för enkel hantering
Du är alltid välkommen att kontakta vår kundservice på web@hw.dk för mer information.
FAQ
Kan dessa beslag användas till andra avfallshållar-modeller?
Nej, dessa röda beslag är specifikt designade för avfallshållare 270015 och kan inte garanteras passa andra modeller.
Hur många beslag behöver jag för en avfallshållare?
Antalet nödvändiga beslag beror på din specifika uppsättning. Vänligen kontakta kundservice för rådgivning om rätt mängd för ditt system.
AI har hjälpt till med texten och därför tas det förbehåll för fel.
```